Basınçlı hava sistemleri ve ürünlerinde dünya standartlarında hizmet vermekte olan Demir Kompresör, 2003 yılından beri ülkemizin bu alandaki firmalarından biridir.

Büyük sanayi kuruluşlarından, orta ve küçük ölçekli işletmelere ve atölyelere kadar pek çok firmanın tercihi olan Demir Kompresör, müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak onlar için en verimli ve ekonomik çözümleri sağlamaktır.

Bizler ileriyi gören bakış açısı, müşteri memnuniyeti için çalışan kadromuzla, müşterilerinin artan ihtiyaçlarını göz önüne alarak kendimizi çağa uygun bir biçime getirerek tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Pistonlu ve vidalı hava kompresörleri ile hava kurutucu ve aksesuarlarında gerek ürün gerek hizmet alanlarında doğru, dürüst ve kaliteden ödün vermeden teknolojimizi ve performansımızı yükselttik.

Bütün birikimimizi ve tecrübemizi sektörün takipçisi olarak değil, yenilikçisi olabilmek için harcadık. Bugün geldiğimiz noktada aynı heyecanla, aynı özveri ve arzuyla sizlere daha iyisini, daha mükemmelini sunabilmek için çalışıyoruz.